PoZNAJ NASZĄ FIRMĘ

Pomagamy polskim przedsiębiorcom pozyskiwać środki unijne na rozwój firm oraz usługi szkoleniowe.
Wspieramy przy procesie pozyskania dotacji.

WSPARCIE DOTACYJNE DLA TWOJEJ FIRMY

Zostaw swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą i sprawdzimy jakie dofinansowanie dla Twojej firmy możemy pozyskać.

o nas

Indywidualne podejście, wiedza i doświadczenie, dbałość o klienta – te słowa idealnie opisują wartości firmy Wsparcie Dotacyjne Sp. z o.o. Na rynku działamy już od 2015 roku, dzięki czemu mieliśmy możliwość zdobycia cennego doświadczenia, zarówno w tematyce usług szkoleniowych, jak i doradztwa w zakresie pozyskiwania dotacji. Nasze usługi realizujemy zgodnie z normą jakości ISO 9001
Aby jak najlepiej doradzać naszym klientom szczegółowo analizujemy ich potrzeby, a następnie wspólnie z Klientem wybieramy najkorzystniejsze rozwiązaniePozyskanie dofinansowania wymaga wypełnienia dużej ilości różnego rodzaju dokumentacji, a w wyniku działania naszego Zespołu do Spraw Wniosków, proces ten jest dla Przedsiębiorcy skrócony jedynie do złożenia podpisu. 
Zajmujemy się także organizowaniem szkoleń od A do Z – organizujemy salę, zapewniamy osobę szkolącą – specjalistę z dziedziny, która Państwa interesuje oraz zapewniamy wsparcie logistyczne całego procesu szkoleniowego. Oferujemy także możliwość zorganizowania szkolenia u Państwa w firmie.
Przez lata działania na rynku firma Wsparcie Dotacyjne Sp. z o.o. zyskała grono zadowolonych Klientów, dzięki ciągłemu rozwojowi i poszukiwaniu nowych rozwiązań. Jeżeli mają Państwo pytania odnośnie oferty firmy – zapraszamy do kontaktu. 

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Katarzyna Lepiarz

Manager

Paulina Mliczek

Dział ds. szkoleń

Sabina leja-bucka

Dział ds. Wniosków

Katarzyna Odrowąż

Dział ds. Wniosków

Wiktoria felska

Dział ds. Marketingu

Kamila Kulig

Dział ds. Marketingu

Nasz zespół

Nasz zespół

Darmowa Wiedza

Zaufali Nam

UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ Z NASZYM DORADCĄ

  CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI?

  Firma 1

  Referencje

  Firma 2

  Referencje

  Firma 4

  Referencje

  Firma 3

  Referencje